Informacje

Witamy na naszej stronie internetowej. Produkty jakie tu znajdziecie możecie zakupić również bezpośrednio na naszym gospodarstwie oraz na bazarku "Bo ze wsi", który odbywa się cyklicznie co dwa tygodnie w Gdańsku. Gospodarstwo prowadzimy w miejscowości Żuromino.

Ceny

Wytworzenie produktów wiejskich pociąga za sobą większe koszta niż produkcja masowa produktów przetworzonych, toteż ceny są większe ale za to jakość wyższa a żywność zdrowsza.

Dostawa

Towar dostarczamy własnym transportem w 1 i 3 piątki oraz soboty miesiąca, koszt dostawy to 15 zł, w przypadku zamówienia powyżej 510 zł dostawa gratis (przykładowo zamówienie 3 osób z tej samej miejscowości po 170 zł każda daje darmową dostawę). Produkty można także odbierać osobiście na naszym gospodarstwie. Dostawa naszym transportem dotyczy okolic miejscowości : Sierakowice, Kartuzy, Żukowo, Przodkowo, Kościerzyna oraz trójmiasto. W przypadku zamówień z innych obszarów Polski istnieje możliwość wysyłki paczki firmą kurierską koszt podany przy zamówieniu - nie wysyłamy jajek oraz innych produktów, które mogą ulec szybkiemu zniszczeniu, można w ten sposób zamówić np. miód.